piątek, 11 grudnia 2009

Imprezy


Stardoll znowu kombinuje z nowościami. Teraz wymyślili opcję w który sam robisz imprezę. Znajdziesz go w Desing>Imprezy.

Najpierw użądrzasz pokój w którym impreza się odbędzie a potem zapraszasz gości. Na razie jest test próbny i imprezy mogą tylko robić osoby z klubu dla Vip-ów.

Osoby te d
ostają specjalne zaproszenie. Niestety do tego klubu nie można się zapisać. Potem opcja Imprezy będzie dla wszystkich superstar.Opcja jest fajna ale dlaczego, o zwykłych uczestnikach zapomnieli. :(

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz