czwartek, 10 grudnia 2009

Zmiany w Grupowaniu

Nowe opcje w grupowaniu przyjaciół. Większość z nich nawet nie jest potrzebna np. Imprezowicze lub Covergirl. Stardll co chwile coś zmienia i to nie zawsze na lepsze, a co wy o tym sądzicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz