niedziela, 17 stycznia 2010

Bluzka z OTTO

Bluzka której nie ma w sklepie z linku OTTO.
Żeby ją zdobyć zalogujcie się na stardoll i wejdźcie do starplazy.
W opcji szukaj zaznaczcie Topy i kolor szary.
Na czwartej stronie powinna być bluzka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz